+90 256 612 34 34
Cumhuriyet Mah. Devrim Sok. No:29/1 Kuşadası/TURKEY
info@suzgecyapi.com

Hakkımızda

1995 yılında Mimar Samet Süzgeç öncülüğünde kurulan Süzgeç Yapı kurumsal kimliği ile inşaat sektörünün lider şirketlerinden biri haline gelmiştir.Süzgeç Yapı gerek proje gerek inşaat sektöründe, her zaman estetik, teknolojik çağdaş ve çevreci konut anlayışıyla kalite ve görsellikten yana olmuştur.Başarılarını kuruluşundan bu yana sürdüren Süzgeç Yapı, temelinde insana ve doğaya saygıyı esas alarak, proje ve konut sektöründe dev projelere imza atmıştır. Şuana kadar teslim ettiği nitelikli bine yakın konutta; kalite, güven ve görsellikle sektörde kendine saygın bir yer edinmiştir.

Projelendirme aşamasından başlayarak anahtar teslimine kadar uzanan bir sürecin her aşamasında, kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışını benimseyen Süzgeç Yapı, özellikle büyük ölçekli konut projeleri, konusunda kayda değer bir birikim ve tecrübeye sahiptir. Süzgeç Yapı, inşaat sektörünün yanı sıra 2009’dan bu yana farklı ünvanlarla enerji ve turizm sektöründe de aktif olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Bulunduğu coğrafyanın ötesine tecrübesini ve vizyonunu taşımayı ulusal bir sorumluluk olarak benimseyen Süzgeç Yapı, çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak, en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine inanarak bulunduğu konumu koruyacaktır.

null

Serkan Süzgeç

İNŞAAT MÜHENDİSİ/CİVİL ENGİNEER
null

Samet Süzgeç

MİMAR/ARCHİTECT
null

Yusuf Suzgec

Building Technician